Kotiottelut

  • Ei tapahtumia
Valikko

Yhteystiedot

Organisaatiokaavio (pdf)

Seuran osoite:

Fortuna ry, Oriveden jäähalli, Opintie 2, 35300 ORIVESI

Laskutusosoite:

Verkkolaskuosoite 003710082775
Verkkolaskujen välittäjä 003708599126 (Liaison)
Sähköpostitse laskut [ ät ] fortunahockey.net
Sähköpostitse lähetettävissä laskuissa toimittakaa lasku liitteineen yhtenä PDF liitetiedostona. Jos lähetät useamman laskun kerralla, niin jokainen lasku on lähetettävä omana pdf tiedostona.
Postitse Fortuna ry, PL 59832, 01051 LASKUT
Huom! Postilokero-osoitteeseen saa lähettää vain laskuja ja sitä ei voi käyttää tavarantoimitukseen tai mainosten lähettämiseen tms.

 

 

Seuran hallitus 2020-2021

Puheenjohtaja ja seuran yhteyshenkilö
Jarkko Peurala, puh. puh. 0400 363 014, jarkko@fortunahockey.net

Varapuheenjohtaja
Jarkko Ruotsalainen
  
Sihteeri
Tomi Haarala, puh. 050 9193304, tomi.j.haarala@gmail.com

Talousvastaava
Johanna Putkonen, puh. 040 554 7555, johanna@fortunahockey.net

Muut jäsenet:
Joonas Soikka
Veera Rauhavirta, Kahviovastaava puh. 045 8691400 veera.rauhavirta@gmail.com
Tommi Nukarinen

Hallituksen ulkopuoliset vastuuhenkilöt:

Valmennuspäällikkö, Varustevastaava
Ville Lehmus puh. 040 7232853 ville@fortunahockey.net


Joukkueiden yhteystiedot 2021-2022

Luistelukoulu
Ville Lehmus puh: 040 723 2853 sähköposti: ville@fortunahockey.net

Leijona-Kiekkokoulu
LKK-Rehtori
Ville Lehmus puh: 040 723 2853 sähköposti: ville@fortunahockey.net

Easy Hockey:
Vastuuvalmentaja:
Ville Lehmus puh: 040 723 2853 sähköposti: ville@fortunahockey.net

U7/U8
Joukkueenjohtajat:
Linda Saarinen, puh: 045 111 5422 sähköposti: saarinen.linda@gmail.com
Mira Luodelahti, puh: 050 574 5844 sähköposti: miramjarvinen@gmail.com

U9
Joukkueenjohtaja:
Maarit Kultala, puh: 040 704 8958 sähköposti: minnir@hotmail.com

U10
Joukkueenjohtajat:
Milla Nyberg, puh: 050 328 3908 sähköposti: millanyberg@hotmail.com
Mikko Korpela, puh: 050 388 6847 sähköposti: mikko.tapio.korpela@gmail.com

U12
Joukkueenjohtaja:
Tomi Haarala, puh: 050 919 3304 sähköposti: tomi.j.haarala@gmail.com

U13
Joukkueenjohtaja:
Pirjo Pimiä, puh. 0400 510 160 sähköposti: pirjopimia@gmail.com

U14
Joukkueenjohtaja:
Mirka Laakso puh: 050 592 3447 sähköposti: mirka.laakso@gmail.com

U17
Joukkueenjohtaja:
Jarkko Peurala puh: 0400 363014 sähköposti:
jarkko@fortunahockey.net

Edustus
Yhteyshenkilö:
Ossi Ripatti, puh: 050 551 6174

Kompurat (ikämiehet)
Joukkueenjohtaja:
Samuli Naaralainen, puh. 040 5588458 sähköposti samuli.naaralainen@gmail.com

Naiset Harraste
Yhteyshenkilöt:
Heli Rahkonen puh: 040 700 1339
Carita Toskala puh: 050 540 2821