Kotiottelut

  • Ei tapahtumia
Valikko

Yhteystiedot

Organisaatiokaavio (pdf)

Seuran osoite:

Fortuna ry, Oriveden jäähalli, Opintie 2, 35300 ORIVESI

Laskutusosoite:

Verkkolaskuosoite 003710082775
Verkkolaskujen välittäjä 003708599126 (Liaison)
Sähköpostitse laskut [ ät ] fortunahockey.net
Sähköpostitse lähetettävissä laskuissa toimittakaa lasku liitteineen yhtenä PDF liitetiedostona. Jos lähetät useamman laskun kerralla, niin jokainen lasku on lähetettävä omana pdf tiedostona.
Postitse Fortuna ry, PL 59832, 01051 LASKUT
Huom! Postilokero-osoitteeseen saa lähettää vain laskuja ja sitä ei voi käyttää tavarantoimitukseen tai mainosten lähettämiseen tms.

Tilitoimisto: ADDARVO, Maiju Kauppi, www.addarvo.fi

 

Seuran hallitus 2019-2020

Puheenjohtaja ja seuran yhteyshenkilö
Jarkko Peurala, puh. puh. 0400 363 014, jarkko@fortunahockey.net

Varapuheenjohtaja
Vilhartti Hanhilahti, puh. 040 836 4823, vilhartti@fortunahockey.net
  
Sihteeri
Tomi Haarala, puh. 050 9193304, tomi.j.haarala@gmail.com

Talousvastaava
Johanna Putkonen, puh. 040 554 7555, johanna@fortunahockey.net

Muut jäsenet:
Joonas Soikka
Jarkko Ruotsalainen
Tommi Nukarinen

Varajäsenet:

Hallituksen ulkopuoliset vastuuhenkilöt:

Valmennuspäällikkö, Tyttökiekkovastaava, Jäsenvastaava, Tietosuojavastaava
Ville Lehmus puh. 040 7232853 ville@fortunahockey.net

Varustevastaava
Mikko Järvinen, puh. 050 5890413, mikko.ilmari.jarvinen@gmail.com

Kahviovastaava
Veera Rauhavirta, puh. 045 8691400, veera.rauhavirta@gmail.com


Joukkueiden yhteystiedot

Luistelukoulu:
Ville Lehmus puh: 040 723 2853 sähköposti: ville@fortunahockey.net

Leijona-Kiekkokoulu:
LKK-Rehtori
Ville Lehmus puh: 040 723 2853 sähköposti: ville@fortunahockey.net

Easy Hockey:
Vastuuvalmentaja:
Ville Lehmus puh: 040 723 2853 sähköposti: ville@fortunahockey.net

U7/U8
Yhteyshenkilö: Ville Lehmus 040 723 2853 sähköposti: ville@fortunahockey.net

U9
Joukkueenjohtaja:
Milla Nyberg, puh: 050 328 3908 sähköposti: millanyberg@hotmail.com

U10
Joukkueenjohtaja:
Mikko Korpela, puh: 050 388 6847 sähköposti: mikko.tapio.korpela@gmail.com

U11
Joukkueenjohtaja:
Tomi Haarala, puh: 050 919 3304 sähköposti: tomi.j.haarala@gmail.com

U12
Joukkueenjohtaja:
Ville Lehmus, puh: 040 723 2853 sähköposti: ville@fortunahockey.net

U15
Joukkueenjohtaja:
Jarkko Peurala puh: 0400 363014 sähköposti: jarkko@fortunahockey.net

Edustus
Yhteyshenkilö:
Ossi Ripatti, puh: 050 551 6174

Kompurat (ikämiehet)
Joukkueenjohtaja:
Samuli Naaralainen, puh. 040 5588458 sähköposti samuli.naaralainen@gmail.com

Naiset Harraste
Yhteyshenkilöt:
Heli Rahkonen puh: 040 700 1339
Carita Toskala puh: 050 540 2821