Seuraavat tapahtumat

  • Ei tulevia otteluita
Valikko
Facebook

Yhteystiedot

Organisaatiokaavio (pdf)

Seuran osoite:

Fortuna ry, Oriveden jäähalli, Opintie 2, 35300 ORIVESI

Oma sijaintini
Hae ajo-ohjeet

Seuran hallitus 2017-2018

Puheenjohtaja ja seuran yhteyshenkilö
Vilhartti Hanhilahti, puh. 040 836 4823, vilhartti@fortunahockey.net

Varapuheenjohtaja, varuste -ja talkoovastaava (paperinkeräys)
Jarkko Peurala, puh. puh. 0400 363 014, jarkko@fortunahockey.net
  
Sihteeri, jäsenvastaava
Johanna Putkonen, puh. 040 554 7555, johanna@fortunahockey.net

Muut jäsenet:
Ari Svenn, puh. 040 668 8269,  ari.svenn@gmail.com
Ossi Ripatti
Annina Aho
Heikki Niemelä
Tomi Haarala
Mikko Naaralainen

Varajäsenet:
Paula Lamminen, puh. 040 431 8877, paula.lamminen@elisanet.fi 

Anne Salomaa, puh.044 335 8406, anne.salomaa@netti.fi

Hallituksen ulkopuoliset vastuuhenkilöt:

Valmennuspäällikkö, Tyttökiekkovastaava, Sinettiseuravastaava, Jäsenvastaava, Tietosuojavastaava
Ville Lehmus puh. 040 7232853 ville@fortunahockey.net

Kahviovastaava
Veera Rauhavirta, puh. 045 8691400, veera.rauhavirta@gmail.com


Joukkueiden yhteystiedot

Leijona-Kiekkokoulu:
LKK-Rehtori
Ville Lehmus puh: 040 7232853 sähköposti: ville@fortunahockey.net

Easy Hockey:
Vastuuvalmentaja:
Ville Lehmus puh: 040 7232853 sähköposti: ville@fortunahockey.net

G1-11
Joukkueenjohtaja:
Marko Toskala, puh: 040 8372459 sähköposti: marko.toskala@kolumbus.fi
Vastuuvalmentaja:
Tommi Nukarinen, puh. 040 7503992 sähköposti: tommi.nukarinen1983@gmail.com

F2-10
Joukkueenjohtaja:
Tomi Haarala, puh: 050 9193304 sähköposti: tomi.j.haarala@gmail.com
Vastuuvalmentaja:
Tuomas Reijonen, puh. 040 3157734 sähköposti: tuomas.reijonen@gmail.com

F1-09
Joukkueenjohtaja:
Mikko Järvinen puh: 050 5890413 sähköposti: mikko.ilmari.jarvinen@gmail.com
Vastuuvalmentaja:
Jani Nyberg puh: 050 5638154 sähköposti: jani.nyberg@kastelli.fi

D2-06
Joukkueenjohtaja:
Jarkko Peurala puh: 0400 363014 sähköposti: jarkko@fortunahockey.net
Vastuuvalmentaja:
Jani Lehto puh: 0500 413767 sähköposti: jani.lehto@ohutlevytekniikka.fi

D1-05
Joukkueenjohtaja:
Päivi Hämäläinen puh: 050 5397078 sähköposti: paivi.maarit.hamalainen@gmail.com
Vastuuvalmentaja:
Timo Lahtinen puh: 045 1133084 sähköposti: timo@fortunahockey.net

Edustus
Joukkueenjohtaja:
Annina Aho, puh. 0400 879850, sähköposti: edustus@fortunahockey.net
Vastuuvalmentaja:
Sanna Leppämäki, puh. 044 0365293, sähköposti: sanna.m.leppamaki@gmail.com

Kompurat (ikämiehet)
Joukkueenjohtaja:
Samuli Naaralainen, puh. 040 5588458 sähköposti samuli.naaralainen@gmail.com