Seuraavat tapahtumat

  • Ei tulevia otteluita
Valikko

Yhteystiedot

Organisaatiokaavio (pdf)

Seuran osoite:

Fortuna ry, Oriveden jäähalli, Opintie 2, 35300 ORIVESI

Oma sijaintini
Hae ajo-ohjeet

Laskutusosoite:

Verkkolaskuosoite 003710082775
Verkkolaskujen välittäjä 003708599126 (Liaison)
Sähköpostitse laskut [ ät ] fortunahockey.net
Sähköpostitse lähetettävissä laskuissa toimittakaa lasku liitteineen yhtenä PDF liitetiedostona. Jos lähetät useamman laskun kerralla, niin jokainen lasku on lähetettävä omana pdf tiedostona.
Postitse Fortuna ry, PL 59832, 01051 LASKUT
Huom! Postilokero-osoitteeseen saa lähettää vain laskuja ja sitä ei voi käyttää tavarantoimitukseen tai mainosten lähettämiseen tms.

Tilitoimisto: ADDARVO, Maiju Kauppi, www.addarvo.fi

 

Seuran hallitus 2019-2020

Puheenjohtaja ja seuran yhteyshenkilö
Jarkko Peurala, puh. puh. 0400 363 014, jarkko@fortunahockey.net

Varapuheenjohtaja
Vilhartti Hanhilahti, puh. 040 836 4823, vilhartti@fortunahockey.net
  
Sihteeri, jäsenvastaava
Tomi Haarala, puh. 050 9193304, tomi.j.haarala@gmail.com

Talousvastaava
Johanna Putkonen, puh. 040 554 7555, johanna@fortunahockey.net

Varuste- ja talkoovastaava (paperinkeräys)
Mikko Järvinen, puh. 050 5890413, mikko.ilmari.jarvinen@gmail.com

Muut jäsenet:
Joonas Soikka
Jarkko Ruotsalainen

Varajäsenet:

Hallituksen ulkopuoliset vastuuhenkilöt:

Valmennuspäällikkö, Tyttökiekkovastaava, Jäsenvastaava, Tietosuojavastaava
Ville Lehmus puh. 040 7232853 ville@fortunahockey.net

Kahviovastaava
Veera Rauhavirta, puh. 045 8691400, veera.rauhavirta@gmail.com


Joukkueiden yhteystiedot

Leijona-Kiekkokoulu:
LKK-Rehtori
Ville Lehmus puh: 040 7232853 sähköposti: ville@fortunahockey.net

Easy Hockey:
Vastuuvalmentaja:
Ville Lehmus puh: 040 7232853 sähköposti: ville@fortunahockey.net

G1-11
Joukkueenjohtaja:

Vastuuvalmentaja:
Tommi Nukarinen, puh. 040 7503992 sähköposti: tommi.nukarinen1983@gmail.com

F2-10
Joukkueenjohtaja:
Tomi Haarala, puh: 050 9193304 sähköposti: tomi.j.haarala@gmail.com
Vastuuvalmentaja:
Tuomas Reijonen, puh. 040 3157734 sähköposti: tuomas.reijonen@gmail.com

F1-09
Joukkueenjohtaja:
Mikko Järvinen puh: 050 5890413 sähköposti: mikko.ilmari.jarvinen@gmail.com
Vastuuvalmentaja:
Jani Nyberg puh: 050 5638154 sähköposti: jani.nyberg@kastelli.fi

D2-06
Joukkueenjohtaja:
Jarkko Peurala puh: 0400 363014 sähköposti: jarkko@fortunahockey.net
Vastuuvalmentaja:
Jani Lehto puh: 0500 413767 sähköposti: jani.lehto@ohutlevytekniikka.fi

D1-05
Joukkueenjohtaja:
Päivi Hämäläinen puh: 050 5397078 sähköposti: paivi.maarit.hamalainen@gmail.com
Vastuuvalmentaja:
Jukka Rasimäki

Edustus
Joukkueenjohtaja:
Veera Rauhavirta, puh. 045 8691400 sähköposti: edustus@fortunahockey.net
Vastuuvalmentaja:
Jussi Korjus

Kompurat (ikämiehet)
Joukkueenjohtaja:
Samuli Naaralainen, puh. 040 5588458 sähköposti samuli.naaralainen@gmail.com