Seuraavat tapahtumat

  • EDUSTUS – LEKI 2 14:00 16.12.2017
  • FORTUNA F2 – LEKI 10:15 17.12.2017
Valikko
Facebook

Yhteystiedot

Organisaatiokaavio (pdf)

Seuran osoite:

Fortuna ry, Oriveden jäähalli, Opintie 2, 35300 ORIVESI

Loading
Keskitä
Liikennetiedot
Pyöräillen
Siirto
Google MapsHae ajo-ohjeet

Seuran hallitus 2017-2018

Puheenjohtaja ja seuran yhteyshenkilö
Vilhartti Hanhilahti, puh. 040 836 4823, vilhartti@fortunahockey.net

Varapuheenjohtaja, varustevastaava
Jarkko Peurala, puh. puh. 0400 363 014, jarkko@fortunahockey.net
  
Sihteeri, jäsenvastaava
Johanna Putkonen, puh. 040 554 7555, johanna@fortunahockey.net

Muut jäsenet:
Ari Svenn, puh. 040 668 8269,  ari.svenn@gmail.com
Ossi Ripatti
Annina Aho
Heikki Niemelä
Tomi Haarala
Mikko Naaralainen

Varajäsenet:
Paula Lamminen, puh. 040 431 8877, paula.lamminen@elisanet.fi 

Anne Salomaa, puh.044 335 8406, anne.salomaa@netti.fi

Hallituksen ulkopuoliset vastuuhenkilöt:

Sinettiseuravastaava, talkoo -ja paperinkeräysvastaava
Juha Itkonen, puh. puh. 0500 599 715,  juha@fortunahockey.net

Kahviovastaava
Anne Salomaa, puh.044 335 8406, anne.salomaa@netti.fi


Joukkueiden yhteystiedot

Kiekkokoulu:
Joukkueenjohtaja:
Kalle Syvälä puh. xxxx, sähköposti: kalle.syvala@gmail.com
Vastuuvalmentaja:
Ville Lehmus puh: 040 7232853 sähköposti: ville@fortunahockey.net

G-10
Joukkueenjohtaja:
Tomi Haarala, puh: 050 9193304 sähköposti: tomi.j.haarala@gmail.com
Vastuuvalmentaja:
Tuomas Reijonen, puh. 040 3157734 sähköposti: tuomas.reijonen@gmail.com

G-09
Joukkueenjohtaja:
Mikko Järvinen puh: 050 5890413 sähköposti: mikko.ilmari.jarvinen@gmail.com
Vastuuvalmentaja:
Jani Nyberg puh: 050 5638154 sähköposti: jani.nyberg@kastelli.fi

F-08
Joukkueenjohtaja:
Pirjo Pimiä puh: 0400 510160 sähköposti: pirjopimia@gmail.com
Vastuuvalmentaja:
Ville Lehmus puh: 040 7232853 sähköposti: ville@fortunahockey.net

E-06
Joukkueenjohtaja:
Jarkko Peurala puh: 0400 363014 sähköposti: jarkko@fortunahockey.net
Vastuuvalmentaja:
Jani Lehto puh: 0500 413767 sähköposti: jani.lehto@ohutlevytekniikka.fi

D-05
Joukkueenjohtaja:
Päivi Hämäläinen puh: 050 5397078 sähköposti: paivi.maarit.hamalainen@gmail.com
Vastuuvalmentaja:
Tommi Mehtonen puh: 050 3451778 sähköposti: tommi.mehtonen@gmail.com

C-02
Joukkueenjohtaja:
Juha Itkonen, puh. 0500 599 715,  juha@fortunahockey.net
Johanna Putkonen, puh. 040 554 7555, johanna@fortunahockey.net
Vastuuvalmentaja:
Timo Lahtinen puh: 045 1133084 sähköposti: timo@fortunahockey.net

Edustus
Joukkueenjohtaja:
Annina Aho, puh. 0400 879850, sähköposti: edustus@fortunahockey.net
Vastuuvalmentaja:
Sanna Leppämäki, puh. 044 0365293, sähköposti: sanna.m.leppamaki@gmail.com

Kompurat (ikämiehet)
Joukkueenjohtaja:
Samuli Naaralainen, puh. 040 5588458 sähköposti samuli.naaralainen@gmail.com

Valmennuspäällikkö, tyttökiekkovastaava
Ville Lehmus, puh. 040 723 2853, sähköposti ville@fortunahockey.net